FLAŞ HABER

eşreff

12-01-2021 17:15 Kategori: GÜNDEM

ÖNDER’DEN GAZETECİLERE ZİYARET

ÖNDER’DEN GAZETECİLERE ZİYARET

""

Sinop Önder İmam Hatipliler Derneği Başkanı İsmail Aksoy  Yönetim Kurulu Üyeleri  ile 10 Ocak gazeteciler günü dolayısıyla 15 Eylül  gazeteciler cemiyetini ziyaret etti.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü, nedeniyle 15 Eylül gazeteciler cemiyeti çeşitli kurum ve sivil toplum kuruluşları tarafından gün boyunca ziyaretçi akınına uğradı.

Sohbet havasında gerçekleşen ziyarette Önder İmam Hatipliler Derneği Başkanı İsmail Aksoy  tüm gazetecilerin çalışan gazeteciler gününü kutlayarak  basın mensuplarına çalışmalarında başarılar diledi

Aksoy :“Zor şartlar altında yaptıkları görevi kutsal bilerek, günün her vaktinde olayları yakalama ve insanımızı bilgilendirme gayreti içerisinde olan  mesai gözetmeksizin çalışan gazeteciler gününüz  kutlu olsun Allah yardımcınız olsun . Doğru, ilkeli, tarafsız ve görevini kutsal bilerek çalışan, milletimizi doğru bilgilendiren; basınımızın önemi ve değeri de toplumun her kesimi tarafından biliniyor. Bu güzel günde de tüm basın çalışanı arkadaşlarımıza başarı diliyorum” dedi

Cemiyet Başkanı Cengiz Demirel ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.Bu haber 1786 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
gazete manşetleri
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU