BELEDİYE BAŞKANI BARIŞ AYHAN’A 30 YILLIK ATATÜRK TABLOSU
Haber
11 Ocak 2021 - Pazartesi 17:15 Bu haber 2685 kez okundu
 
BELEDİYE BAŞKANI BARIŞ AYHAN’A 30 YILLIK ATATÜRK TABLOSU
GÜNDEM Haberi
BELEDİYE BAŞKANI BARIŞ AYHAN’A 30 YILLIK ATATÜRK TABLOSU

15 Eylül Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cengiz Demirel, Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan’a 30 yıllık Atatürk tablosu hediye etti.   
  Başkan Barış Ayhan, “10 Ocak Gazeteciler Günü” dolayısıyla 15 Eylül Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. Ziyarete, 15 Eylül Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cengiz Demirel ve cemiyet üyesi basın mensupları katıldı. Gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayan Belediye Başkanı Barış Ayhan, "Sizler bizim sesimiz, gözümüz, kulağımızsınız“ dedi. .  
  Başkan Ayhan, saat mefhumu gözetmeksizin, 365 gün, gece gündüz demeden vatandaşların haber alma hakkı için görev yapan tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.
  Cemiyet başkanı Cengiz Demirel Sinop basınına verdiği katkıları ve 15 Eylül Gazeteciler Cemiyeti’ne nazik ziyareti nedeniyle belediye başkanı Barış Ayhan’a teşekkür ederek 30 yıl önce yaptırılan Atatürk tablosunu hediye etti.
  Hediye karşısında çok duygulandığını belirten Başkan Ayhan sözlerini şöyle tamamladı: 
  “Ali Karagülle dönemine ait bir hatırayı bana verdiğiniz için çok teşekkür ediyorum.  Dilerim ki ben de bu görevi tamamladıktan sonra üzerinden 30 yıl geçtikten sonra bile bende böyle övgüyle saygıyla anılmak isterim. Görevimi yaparken ilk düsturum bu olacak."

Kaynak: Editör: Nazire ŞEN
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı