İŞ DÜNYASI VE FİNANS SEKTÖRÜ İFTARDA BULUŞTU
Haber
29 Nisan 2022 - Cuma 08:45 Bu haber 527 kez okundu
 
İŞ DÜNYASI VE FİNANS SEKTÖRÜ İFTARDA BULUŞTU
- Haberi
İŞ DÜNYASI VE FİNANS SEKTÖRÜ İFTARDA BULUŞTU

 


Sinop Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen iftar programında, iş dünyası ve finans sektörünün temsilcileri bir araya geldi

TSO Başkanı Salim Akbaş ve yönetim kurulunun ev sahipliğinde Türkeli, Ayancık ve Gerze ilçesinden sonra Sinop il merkezinde Ahmet Muhip Dıranas Uygulama Oteli'nde ikincisi düzenlenen iftar programına TSO üyesi sanayici ve iş insanlarının yanı sıra, banka müdürleri, meslek odaları ve STK temsilcileri ile medya mensupları katıldı.
 

Programda açıklamalarda bulunan Sinop Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salim Akbaş; “Türkeli, Ayancık ve Gerze ilçesinde il merkezi dışındaki üyelerimizle daha önce buluştuk. İl merkezi programlarımız kapsamında önceki akşam yine buradaydık. Yine bazı üyelerimizle iftarda bir araya geldik. Sayımızın çok olması ve kentimizde bir anda bine yakın kişiye iftar verebilmek mümkün olmadığı için, programı ikiye böldük. Sinop'ta birlikte çalıştığımız arkadaşlarla ve dostlarla iki ayrı iftar programında bir araya gelmek istedik. Katılımlarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Gerçekten iki yıllık zaman dilimi içerisinde neleri özlemişiz diye baktığımızda; iftar sofralarını özlemişiz. Bayramlarda el sıkmayı özlemişiz. Çocukları öpmeyi, anne ve babalarımızı ziyaret etmeyi, büyüklerimizin yanında olmayı özlemişiz. İnşallah bir kaç gün sonra bayramı kutladığımızda da bu insanlarla, dostlarla ve arkadaşlarla çok daha yakın, çok daha samimi bir şekilde bir bayram geçireceğimize inanıyorum. Faaliyetlerimizle alakalı çok bir şey söylemek istemiyorum. Şunu yaptık, bunu yaptıktan ziyade bundan sonra neler yapabiliriz bunu konuşmamız lazım. Çünkü ülkenin içerisinde bulunduğu durum, uluslararası alandaki sorunlar, savaşlar, krizler, pandemiler, Sinop ticaretini, ülke ticaretini ve dünya ticaretini büyük çaplı etkiledi. Yavaş yavaş normale dönüyoruz derken, hemen yanı başımızdaki Ukrayna-Rusya krizi yine bizim hayallerimizi belli oranda ötelememize neden oldu. Bilemiyorum, bundan sonra neler yapabiliriz? Ekonomik anlamda işi bilen insanlar aramızda, iş dünyasının temsilcileriyle, finans sektörünün temsilcileri burada. Belki bundan sonraki zamanımızı neler yapabiliriz konusunu konuşmakla geçiririz. Bugüne kadar yaptığımız sohbetler üzerine, bugünkü çok daha verimli ve güzel olur diye hayal ediyorum. Sizlerde bu hayalime eşlik ederseniz sohbetimizi biraz daha şekillendirmiş oluruz.” Dedi.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İŞ, DÜNYASI, VE, FİNANS, SEKTÖRÜ, İFTARDA, BULUŞTU,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
İŞ DÜNYASI VE FİNANS SEKTÖRÜ İFTARDA BULUŞTU
İŞ DÜNYASI VE FİNANS SEKTÖRÜ İFTARDA BULUŞTU
İŞ DÜNYASI VE FİNANS SEKTÖRÜ İFTARDA BULUŞTU
İŞ DÜNYASI VE FİNANS SEKTÖRÜ İFTARDA BULUŞTU
Yorumlar
Haber Yazılımı