Güneşi Gören Kendini Sokağa Attı
Haber
04 Şubat 2021 - Perşembe 16:32 Bu haber 3775 kez okundu
 
Güneşi Gören Kendini Sokağa Attı
GÜNDEM Haberi
Güneşi Gören Kendini Sokağa Attı

Sinop’ta, kış mevsiminde görülen güneşli havanın etkisiyle vatandaşlar, tedbirler eşliğinde sahilin tadını çıkardı. Sinop'ta, yeni tip Koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecinde, sokağa çıkma kısıtlaması getirilen 20 yaş altı gençler ve çocuklar, kendilerine tanınan saatlerde güneşli havanın tadını çıkardı.
Sinop’ta güneşli hava etkisini sürdürüyor. Hava sıcaklıklarının 16 derece olarak ölçüldüğü Sinop’ta vatandaşlar, güneşli havanın tadını çıkartmak için sahile ve yeşil alanlara yöneldi. Korona virüs tedbirleri kapsamında mesafeli olarak yürüyüş yapan ve güneşli havanın tadını çıkartan vatandaşlar, güneşli havanın güzel olsa da kış mevsiminin bu yıl kendisini hissettirmediğini belirtti. Bazı vatandaşlar güneşli havada bisikletleri ile tur atarken, kimileri ise evcil hayvanlarını dolaştırdı. Kimileri güvercinleri yemlerken bazı gençlerde basket oynayarak güneşli havanın tadını çıkardı. Parkları sesleri ile şenlendiren çocuklara ebeveynleri de eşlik etti.

Parkta gezintiye çıkan bazı vatandaşlar:” Evlerde artık sıkıldık. Havayı güzel bulunca kendimizi hemen dışarı attık. Temiz hava alalım dedik. Mis gibi cennet gibi bir şehirde yaşıyoruz. Korona bitsede rahat etsek“ Dediler

Kaynak: Editör: Nazire ŞEN
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı