MODİFİYE VE HIZ TUTKUNU GENÇLER LİMANDA TOPLANDI
Haber
03 Ekim 2016 - Pazartesi 17:55 Bu haber 10925 kez okundu
 
MODİFİYE VE HIZ TUTKUNU GENÇLER LİMANDA TOPLANDI
KÜLTÜR - SANAT Haberi
MODİFİYE VE HIZ TUTKUNU GENÇLER LİMANDA TOPLANDI

Modifiyeli yaklaşık 100 aracın katılımıyla gerçekleşen organizasyon da hız tutkunu gençler kıyasıya mücadele etti.
Hazırlanan çakıllı zeminde 180 derece dönerek şovlar yapan gençler zaman zaman araçların kapısını ve kaputlarını açarak yürekleri ağza getirdi.
Hız tutkunu gençler yaktıkları lastikleri de sergilemeyi ihmal etmediler.
Kısa mesafede yarışlar düzenleyen gençler kısa sürelide olsa kendi aralarında güzel bir sosyal aktivite oluşturmuş oldular.
Organizasyona katılan gençler yapmış oldukları açıklamada; Şuanda görmüş olduğunuz gibi çevrede 1000 tane falan genç vardır, sosyal medyadan yapılan duyurular çerçevesinde buraya geldiler ve izlediler güzel bir Pazar aktivitesi olmuş oldu, organizasyonu düzenleyen arkadaşlara çok teşekkür ediyoruz.
Eğer bugün bu organizasyon olmasaydı, biz iki şişe içki alıp bir yerde oturup içecektik ama bu organizasyon bizler içinde değişiklik oldu, Sinop’ta bu tarz etkinlikler sürekli yapılmalı hatta resmi kurumların bu organizasyonu düzenleyen gençlere destek olmaları lazım, çünkü gençler ellerinden geldiklerince bir şeyler yapmaya çalışmışlar ama görmüş olduğunuz gibi hiçbir güvenlik tedbiri yok dedi.
Birbirinden güzel modifiyeli araçların katıldığı organizasyonunda şovlarını gerçekleştiren gençler kendilerine verilen süre sonunda bitiş uyarısının ardından programı sona erdirdiler.

Haber: Nazire Şen


 

Kaynak: Editör: Nazire ŞEN
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı