MESİRE ALANINDAKİ OYUN PARKI TEHLİKE SAÇIYOR
Haber
15 Temmuz 2021 - Perşembe 09:46 Bu haber 545 kez okundu
 
MESİRE ALANINDAKİ OYUN PARKI TEHLİKE SAÇIYOR
- Haberi
MESİRE ALANINDAKİ  OYUN PARKI TEHLİKE SAÇIYOR

 

Sinop’ta bir mesire alanında çocuk parkının kırık ve eksik olan parçaları tehlike oluşturuyor. Çocuklar tam anlamıyla ölümün gölgesinde oynuyor. Üstelik tek sorun bu da değil.

Sinop’ta ısınan havalarla birlikte vatandaşlar piknik yerlerine akın ederken bu alanlardaki çocuk parkları daha çok kullanılmaya başlandı. İlimiz Akliman mevkiinde hamsilos mesire alanındaki çocuk parkının kırılan eksik tahta parçaları çocuklar için tehlike oluşturuyor. Çocuklar ise tüm tehlikelere rağmen oynamaya devam ediyor. Çocuk oyun parkındaki tahta malzemelerin kırık,  merdiven parçaların eksik olması vatandaşları çileden çıkardı. Çocuk parkında oynayan bir kız çocuğu tahtaların eksik parçalarını fark edemeyince boşluğa düşerek iki tahtanın arasında sıkıştı. Acı içinde kıvranan talihsiz çocuk şans eseri olayı küçük yaralarla atlattı. Üstelik bu mesire alanındaki tek sorun çocuk parkı da değil tuvaletlerde pislik içinde.

“PARA ALINIRKEN ALINIYOR HİZMET SIFIR”

 Çocuğu kırık merdiven boşluğuna sıkışan anne ise işletmenin sorumlusuna şöyle sitem etti: “Bu parkın durumu rezalet. Oyun alanındaki tahtalar kırık, tahta parçaları eksik, oyun alanına çıkan merdivenler eksik bunu kimse görmüyor mu.? Piknik alanın girişini kapatarak her girenden para almasını biliyorlar. Çocuk parkını onaracak bir tahta dahi mi yok bu ne sorumsuzluk. Burada birinin çocuğunun başına bir şey gelmiş olsa bunun vebalini kim ödeyecek. Hiç mi görmüyorlar sabahtan beri burada saydım 15 tane çocuk bu eksik tahta parçası bulunan alanlara düştüler. Yazık günah yahu hiç mi kimse görmüyor burayı. Tuvaletler dersen pislikten bakılmıyor şurada 3 ay bir yaz sezonu oluyor neden gereken özen gösterilmiyor.  Buradan sorumlu yetkililer lütfen arttık bu sitemlerimizi duysun. Bugün düşen benim çocuğum şans eseri ağır yara almadı. Ama bu park tehlike saçıyor kırık tahta parçaları her an bir çocuğun bir yerine batabilir bacağını kırabilir çok mu zor bir tahta getirip çakması. Girişten ücret alınıyorsa içerideki hizmette düzgün olmak zorunda.  Para alınırken alınıyor hizmet sıfır. Hiç kimse kusura bakmasın burası ortalık bir yer değil bir şahıs tarafından işletilen bir yer sahipsiz değil burası.” Dedi

HABER:SONGÜL AKÇA

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MESİRE, ALANINDAKİ, , OYUN, PARKI, TEHLİKE, SAÇIYOR,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
MESİRE ALANINDAKİ  OYUN PARKI TEHLİKE SAÇIYOR
MESİRE ALANINDAKİ  OYUN PARKI TEHLİKE SAÇIYOR
MESİRE ALANINDAKİ  OYUN PARKI TEHLİKE SAÇIYOR
MESİRE ALANINDAKİ  OYUN PARKI TEHLİKE SAÇIYOR
MESİRE ALANINDAKİ  OYUN PARKI TEHLİKE SAÇIYOR
Yorumlar
Haber Yazılımı