AK PARTİ’DEN İFTAR BULUŞMASI
Haber
30 Nisan 2022 - Cumartesi 20:24 Bu haber 1705 kez okundu
 
AK PARTİ’DEN İFTAR BULUŞMASI
- Haberi
AK PARTİ’DEN İFTAR BULUŞMASI


Sinop’ta AK Parti İl Başkanlığı iftar buluşması gerçekleştirildi. Buluşmada Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan da 81 ilde eşzamanlı gerçekleşen bir video bağlantıyla teşkilata seslendi. 

Sinop’ta Love Story düğün salonunda gerçekleşen ve aynı zamanda Ramazan Bayramı bayramlaşma törene İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, AK Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş, AK Parti Sinop İl Başkanı Uğur Giresun, AK Parti Sinop İlçe Merkez Başkanı Faruk Şanoğlu, Sinop İl Genel Meclis Başkanı Yakup Üçüncüoğlu ve çok sayıda partili katıldı. 

Buluşmada Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan da 81 ilde eşzamanlı gerçekleşen bir video bağlantıyla teşkilata seslendi. 

Ramazan-ı şerifi, pazar günü tutacakları son oruç ve akşamında yapacakları son iftarla uğurlayacaklarını anımsatan Erdoğan, pazartesi günü hep birlikte Ramazan Bayramı'nın sevincini, feyzini, bereketini yaşayacaklarını dile getirdi. AK Parti teşkilatının ve Türk milletinin Ramazan Bayramı'nı tebrik eden Erdoğan, Allah'tan kendilerine gelecek yıllarda da hep birlikte sağlıkla, huzurla, esenlikle ramazan-ı şerife ve bayrama ulaşmayı nasip etmesini diledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugünkü programın aynı zamanda tüm teşkilatlarla bayramlaşmalarına da vesile olduğunu belirterek, şunları kaydetti:

"Salgının gölgesinde ve burukluğu içinde geçen iki yılın ardından hamdolsun bu yıl camilerin dolduğu, gönüllerin şenlendiği, kalplerin mutmain olduğu bir ramazan yaşadık. Dayanışmanın, yardımlaşmanın, kucaklaşmanın, kardeşliğin bereketi içinde geçen bu yılki ramazan ayını teşkilatlarımızın da çok iyi değerlendirdiğini görmekten memnuniyet duyuyorum. Ülkemizin tüm illerinde, ilçelerinde, mahallelere, sokaklara, hanelere dağılan teşkilat mensuplarımıza, iftardan sahura kadar süren gayretli çalışmaları için teşekkür ediyorum."
 

Genel merkez kurullarından başlayarak tüm teşkilatların dahil olduğu bu faaliyetler sırasında, salgın döneminde arzu ettikleri yakınlığı kuramadıkları milletin de kendilerini özlediğini gördüklerini aktaran Erdoğan, "Ramazan ayı milletimizle hasret giderdiğimiz, yüreklerin pasını sildiğimiz, karşılıklı muhabbetle meram dinlediğimiz ve meram anlattığımız, umutları canlandırdığımız bereketli bir dönem oldu. İnşallah bu ivmeyi kesintisiz bir şekilde devam ettirerek, Cumhur İttifakı olarak 2023 Haziran'ında hedefimize ulaşana kadar durup dinlenmeden çalışacağız. Hep söylediğim gibi AK Parti'yi milletimiz kurmuştur. AK Parti'nin sahibi de istikamet belirleyicisi de milletimizdir." diye konuştu.
 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, PARTİ’DEN, İFTAR, BULUŞMASI,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
AK PARTİ’DEN İFTAR BULUŞMASI
AK PARTİ’DEN İFTAR BULUŞMASI
AK PARTİ’DEN İFTAR BULUŞMASI
AK PARTİ’DEN İFTAR BULUŞMASI
AK PARTİ’DEN İFTAR BULUŞMASI
AK PARTİ’DEN İFTAR BULUŞMASI
AK PARTİ’DEN İFTAR BULUŞMASI
Yorumlar
Haber Yazılımı