SİNOP’TA YEREL GAZETE SAHİBİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
Haber
23 Nisan 2022 - Cumartesi 10:51 Bu haber 706 kez okundu
 
SİNOP’TA YEREL GAZETE SAHİBİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
- Haberi
SİNOP’TA YEREL GAZETE SAHİBİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞSinop’ta yerel bir gazete sahibi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla gazetesinin başına 1 günlüğüne Asel Şen isimli çocuğu patron yaptı.

Sinop’ta 21 yıldır hizmet veren yerel gazete sahibi Osman Aksu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olması sebebiyle gazetesine 1 günlüğüne Asel Şen(8) isimli çocuğu patron yaptı.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Asel Şen; “ Bugün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olması sebebiyle bu koltuk benim. Bugün patron benim. Burada olmaktan çok mutluyum.” Dedi.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan yerel gazete sahibi Osman Aksu ise; “Bugün 23 Nisan dünya çocuk bayramı. Bugün 23 Nisan olduğu için biz de modaya uyduk. Makamımızı 23 Nisan çocuğuna teslim ettik. Asel bizim kızımız. Şuan da ilkokula gidiyor ve bugün makamı ona teslim ettim. Başta annesi olmak üzere onun emrinde onlarca gazeteci var. Bugün gazetemizin imtiyaz sahibi Asel. Yarın ki başlıklar, manşetler hep Asel Şen’den sorumlu.” Dedi.
 

Kaynak: Editör:
Etiketler: SİNOP’TA, YEREL, GAZETE, SAHİBİNDEN, ÖRNEK, DAVRANIŞ,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
SİNOP’TA YEREL GAZETE SAHİBİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
SİNOP’TA YEREL GAZETE SAHİBİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
Yorumlar
Haber Yazılımı